Agarska TK sezonas noslēguma sacensības - triāla daudzcīņāŠī gada 9-ajā novembrī visi aicināti uz šīs sezonas ATK noslēguma sacensībām Priežkalnos.

Notiks sacensības vairākos triāla veidos un veiklības braukšanā. Sacensību pirmajā daļā triāls NON STOP formātā, kādā pašreiz notiek Pasaules un Eiropas čempionāti. Otrajā daļā vēsturisks triāls uz ātrumu (endurokross), kas izraisa patīkamas emocijas daudziem ātruma piekritējiem, un trešajā daļā dažādi veiklības braucieni.

Trases būs dažādu līmeņu. Piedalīties varēs un ir aicināti absolūti iesācēji un arī pieredzējuši triālisti un protams enduro motociklu vadītāji.

Piedalīties būs iespējams arī vairākiem dalībniekiem ar vienu motociklu.

Dalībnieku reģistrācija no 9:30, starts 10:00.

Dalības maksa 3 LVL.

Pēc sacensībām ap 15:30 ugunskurs, pusdienas un pārrunas.

Sacensību nolikumu skatīt šeit.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-14 04:39  |  Skatīts: 4173x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sveicam jauno pāri!Šī gada 21.septembrī Rīgas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļā mūsu kluba biedrs Arvils Agarskis sarakstījās ar Santu Sviķi.
Tūlīt pēc kāzu ceremonijas un fotosesijas netālu esošajā Rīgas augstākajā kalnā Dzegužkalnā, jaunais pāris kopā ar saviem lieciniekiem Andri Engeru un Inesi Vētru kāpa uz kuģa, lai dotos savā pirmajā ģimenes kruīzā uz Stokholmu.

Svētdien pēc ceļojuma Arvilu un Santu Rīgas kuģu pasažieru ostā sagaidīja Agarska Triāla Kluba biedri, lai sveiktu jauno pāri un novēlētu viņiem laimīgu kopdzīvi, kā arī atgādinātu, ka mēs no visām savām jaunajām ģimenēm pēc iespējas ātrāk gaidām jaunos triālistus. Tradicionāli viņiem bija jāguļas zemē, lai Andris Grīnfelds varētu abiem pārlekt ar triāla motociklu.
Atgādinām, ka Arvils ilggadēji aktīvi ir darbojies klubā, piedalījies sacensību organizēšanā un tiesāšanā. Viņš ir licencēts B kategorijas triāla tiesnesis. Tāpat viņš ir aktīvi piedalījies Latvijas motosporta federācijas darbā  gan organizējot UEM(Eiropas motociklistu savienība) kongresu Rīgā, gan citās federācijas Latvijas un starptautiska līmeņa aktivitātēs un pasākumos.
Šogad gan saistībā ar viņa noslogotību darbā aviokompānijā „SmartLynx airlines”, kur viņš regulāri atrodas komandējumos un lidojumos ārzemēs, esam viņu kopīgā darbā redzējuši mazāk.
Arvila jaunā sieva Santa strādā Rīgas lidostā drošības dienestā.
Cerēsim, ka viņu bērni arī lidos Latvijas un pasaules Triāla trasēs.

Vēlreiz novēlam mūsu jaunlaulātajiem ilgu un saticīgu laulības dzīvi!

Agarska TK prezidents
Artūrs Grīnfelds

2013-10-14 04:33         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Andris Grīnfelds rāda paraugdemonstrējumus Viļņā.10. oktobrī Andris Grīnfelds kopā ar Jāni Lāci un viņa vadīto ekstrēmo komandu "GreenTrials" uzstājās Viļņā, lai uzbrauktu lielisku šovu - ceļa posma, tilta un to pievadu atklāšanā.
Šovs bija kopā ar pausaulē otro labāko motostuntraideri Aras Gibiežas! Skatītājos Viļņas mērs Artūras Zuokas, vairākas citas lielākās amatpersonas un vēl pa kādam ietekmīgam cilvēkam.
Interesanti tas, ka triāla šovs pamatā notika uz 12 metrus gara treilera, kurā bija sakrauti masīvi betona šķēršļi.
Atgādināsim, ka Andris jau 2 gadus aktīvi sadarbojas ar "GreenTrials" komandu, kur kopā ar velo triāla, mono triāla, bmx flatland un bmx freestyle braucējiem rāda ekstrēmus šovus dažādās vietās Latvijā un Baltijā.

Agarska TK preses dienests
twitter.com/Agarska_TK
Komentāri (0)  |  2013-10-14 04:18  |  Skatīts: 859x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Agarska TK sportisti sezonu noslēdz Polijā.Pagājušās nedēļas nogalē, 27-28.septembrī  Agarska Triāla Klubs noslēdza oficiālo šī gada triāla sezonu, piedaloties pēdējos divos 2013.gada  Polijas čempionāta posmos Sklarskā Porebā. Vienlaicīgi tās bija Jubilejas 65-tās Sudetu sacensības. Sacensību noslēgumā bija svinīgs Jubilejas un sezonas noslēguma pasākums.

Uz Poliju aizbrauca Andris Grīnfelds, kas startēja Polijas čempionāta A grupā un Ketija Agarska, kas startēja Polijas kausā un sieviešu (kobietu) grupā. Viņiem asistēja Egils Agarskis.

Sklarskas Porebas sacensības ir vēsturiskas Latvijas triālam. 1978.gadā uz šejieni atbrauca pieredzes apmaiņā tūristu kluba „Sigma” vadītājs Harijs Buls un Stepans Jonkus, lai paskatītos kā notiek triāls Polijā. Rezultātā 1979.gadā Latvijā pirmo reizi triālu sāka organizēt pēc šodienai stipri līdzīgiem noteikumiem (lielākā atšķirība no šodienas, ka toreiz punktus sekcijā skaitīja līdz 10). Pirms tam Latvijā triāls notika uz ātrumu vienā garā posmā (līdz 500 m. vai vairāk), vairākos apļos, kur laikam pieskaitīja soda sekundes par pārkāpumiem, pieskaršanos zemei utt.

Patīkami, ka šogad 65.gadu izdotajā Jubilejas grāmatiņā ar sacensību vēsturi  un rezultātiem no 1949.gada, var atrast arī mūsu triālistu vārdus. Tā piemēram pirmais no Latvijas pieminēts Māris Linde (tai laikā pārstāvēja  kolhozu ”Druva” un TK „Sigma” komandas), kurš 1988.gadā ar paša būvēto un Jelgavā konstruēto triāla motociklu „GAMMA” izcīnīja 18 vietu.

Savukārt ar vēsturē augstāko rezultātu varam lepoties 2004.gadā, kad Renārs Agarskis (Agarska Triāla Klubs) divos posmos pēc kārtas izcīnīja ceturto vietu absolūtajā vērtējumā.

Šogad trase sastāvēja no 10 kontroles posmiem, kuri bija jāveic trīs reizes katru dienu. Kopējais trases apļa garums 9.kilometri. Posmi atšķirīgi no citām trasēm pamatā no lieliem apaļiem akmeņiem, pagriezieni kalnos, un visur slidenas  koku saknes. Puse no pārbrauciena ļoti interesanta,  smaga pa bezceļu, mežu, saknēm un akmeņiem.

Andrim Grīnfeldam pirmajā dienā izdevās atkārtot Renāra Agarska rezultātu un izcīnīt ceturto vietu, kas ir lielisks panākums, ņemot vērā, ka šai posmā piedalījās divi Čehijas izlases braucēji, Jirži Svoboda, kas pašreiz čehijā ir otrs spēcīgākais triālists aiz Martina Krousteka, un Martins Matejičeks, kas ir otrais Čehijas čempionātā un trešais Čehijas rangos.

Andri apsteidza Jirži Svoboda, kas izcīna pirmo vietu, otrais labākais poļu sportists Gabriels Marcinovs un trešais Martins Matijičeks.

Prieks, ka pārējie četri polijas A grupas braucēji ir stabili uzvarēti, kas norāda, ka nākamgad varbūt ir vērts startēt visos Polijas čempionāta divpadsmit posmos un uzlabot Renāra Agarska 2004.gada 4.vietu Polijas čempionātā, iegūstot kādu no medaļām.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-05 23:40  |  Skatīts: 3123x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Baltijas čempionāta 3.posms.(papildināts ar Latvijas un Baltijas čempionāta kopvērtējumiem!)


Pagājušās nedēļas nogalē Trakai noslēdzās 2013.gada Baltijas čempionāts, kurš šogad norisinājās trīs posmos.
Ar lielu pārsvaru posmā uzvarēja Andris Grīnfelds (Agarska Triāla Klubs), līdz ar to nodrošinot sev arī šogad Baltijas čempiona titulu. Kopvērtējumā otrais Kaspars Vērnieks (MT skola).

...
Komentāri (0)  |  2013-09-15 19:55  |  Skatīts: 2365x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aizvadītajā nedēļas nogalē - Ugālē!


Ar pēdējo ceturto posmu Ugālē pagājušajā sestdienā noslēdzies Latvijas 2013.gada čempionāts triālā.
Ar šīm sacensībām Ugālē tika atklāta jaunā velotriāla trase, kura veidota ar LAD LEADER projekta un Ventspils Domes finansiālu atbalstu un kas nākotnē būs nopietna triāla sacensību un treniņu vieta.
Saprotams, ka trase būvēta velosipēdiem, līdz ar to arī sacensību posmi bija šauri un ne visur ideāli piemērojami motocikliem. Sacensību rezultātus tas nekādi neietekmēja, vēl vairāk, posmi bija piesātināti ar dažādiem tehniskiem elementiem.
Kā jau minēts iepriekš,  Andrim Grīnfeldam (Agarska Triāla Klubs), lai kļūtu par 2013.gada Latvijas čempionu, pietika ar trešo vietu. Tas Andri neapmierināja un neatstājot konkurentam Kasparam Vērniekam (MT skola) nekādas cerības, viņš pārliecinoši uzvar ar lielu pārsvaru (34 soda punkti pret 79), līdz ar to kļūstot par divkārtēju Latvijas čempionu.
Trešajā vietā ar 140 punktiem Didzis Grundulis (MT skola).
Sezonas noslēgumā Latvijas čempionātā otrais Kaspars Vērnieks, bet bronzas medaļu iegūst Guntars Mateuss (Grobiņas MK).

Svētdien Ugālē notika Baltijas klubu komandu čempionāts.
Šoreiz piedalījās piecas komandas. Trase pēc visu nakti lijušā lietus bija slidena. Tā ir būvēta no dzelzceļa gulšņiem, baļķiem, riepām un akmeņiem, kas slapjā laikā pārvēršas par virsmu, kas reizēm ir tik pat slidena, kā ledus.
Pirmajā aplī galvenie konkurenti Agarska TK un MT skola slapjajā trasē nevarēja parādīt visas savas tehniskās iespējas. Komandas pieļāva daudz kļūdu, ATK nekādi nevarēja ieiet ritmā un apļa rezultātā ar nelielu pārsvaru, astoņiem punktiem priekšā ir MT skola.
Otrajā aplī Agarska TK atgūst zaudēto un izvirzās vadībā, tālāk palielinot savu pārsvaru finišā līdz 89 punktiem.
Līdz ar to Baltijas klubu komandu čempionātā, tāpat kā šosezon Latvijas klubu komandu čempionātā uzvar Agarska Triāla Kluba komanda (Andris Grīnfelds, Artūrs Grīnfelds un Aivis Beļakovs), atstājot otrajā vietā MT skolu (Kaspars Vērnieks, Didzis Grundulis, Gatis Šuliņš).
Trešie Grobiņas MK (Guntars Mateuss, Kristers Einass, Niks Alksnis).
Individuāli startējušo dalībnieku vērtējumā uzvar Arvis Alksnis( Grobiņas MK), otrais Ingus Hmeļņickis (MT skola), trešā šo sacensību vienīgā meitene Ketija Agarska (Agarska TK).

...
Komentāri (0)  |  2013-09-03 07:41  |  Skatīts: 904x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas čempionāts "Priežkalnos"Sestdien 24.augustā Ozolnieku novada Priežkalnu trasē notika Latvijas triāla čempionāta priekšpēdējais trešais posms (Ozolnieku balvas izcīņa) un svētdien 25.augustā Latvija Klubu Komandu čempionāts un Jelgavas atklātais čempionāts.
Sacensību trase tikai divas dienas pirms sacensībām tika pārveidota un uzbūvēti jauni elementi.
Sestdien Latvijas čempionāta posmā startēja 34 dalībnieki, no tiem 6 velo grupās.
Gaidītā cīņa starp abiem Latvijas čempionāta zelta medaļas pretendentiem Andri Grīnfeldu (Agarska Triāla Klubs) un Kasparu Vērnieku (MT skola), izpalika. Kaut arī Kaspars brauca lieliski, jau pēc pirmā apļa bija skaidrs, ka Andris šodien ir labā formā. Apļa rezultāts 2 pret 22 soda punkti Andra labā. Turpmāk nekas nemainās un kaut arī trešā apļa priekšpēdējā posmā Andris beidzot pieļauj kļūdu, krīt un sadauza sava motocikla radiatoru, kā rezultātā pēdējos divos posmos tiek ierakstīti 10 soda punkti un jāfinišē motociklu stumjot, finišā ar 18 pret 60 soda punktiem vairāk kā pārliecinoši uzvar Andris Grīnfelds, līdz ar to jau praktiski piesakot savas pretenzijas uz Latvijas čempiona titulu šai gadā. Lai tas notiktu, nākamnedēļ Ugālē pēdējā posmā Andrim jāiegūst vismaz trešā vieta.
Svētdien pārveidotā trasē notika klubu komandu čempionāts. Komandas sastāvā trīs dalībnieki. Uz šo čempionātu bija pieteikušās septiņas komandas un seši individuālie dalībnieki (kuriem nav vietas komandu pamatsastāvos).
Agarska Triāla Kluba komanda, vienpadsmitkārtēja ceļojošā kausa ieguvēja, šoreiz startēja ne savā stiprākajā sastāvā. Septiņkārtējais Latvijas čempions Renārs Agarskis šogad šajās sacensībās tikai viņam vien zināmu iemeslu dēļ nepiedalījās, par ko komanda bija stipri vīlusies.
Viņa vietā kopā ar Andri un Artūru Grīnfeldiem ierindā stājās ugālnieks Aivis Beļakovs.
Abos pirmajos apļos ar nelielu pārsvaru uzvar ATK, taču tad trešajā aplī pārlūzt komandas līdera Andra Grīnfelda motocikla rāmis, izsaucot dažādas blakus parādības. Tehnika cik nu iespējams tiek sakārtota, lai varētu turpināt braukt, bet bez pārliecības, ka izturēs līdz galam.
Finišā dramatiskā un saistošā cīņā Agarska Triāla Kluba komanda ar nelielu pārsvaru kārtējo reizi izcīnīja ceļojošo kausu, atstājot otro MT skolas komandu( Kaspars Vērnieks, Didzis Grundulis, Gatis Šuliņš). Trešie Grobiņas MK (Kristers Einass, Guntars Mateuss un Niks Alksnis).

...
Komentāri (0)  |  2013-08-27 16:54  |  Skatīts: 8485x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas čempionāts "Priežkalnos", jau šajās brīvdienās!Nedēļas nogalē Ozolnieku novada Priežkalnu māju teritorijā notiks kārtējās triāla sacensības. Sestdien šeit norisināsies Latvijas čempionāta priekšpēdējais trešais posms, Ozolnieku GP (lielā balva). Svētdien Latvijas klubu komandu čempionāts, kura laikā individuālajā vērtējumā tiks izcīnītas Jelgavas atklātā čempionāta medaļas.
Sestdien uz sacensībām pieteikušies 29 moto un 6 velo grupu dalībnieki.
Savukārt svētdienai pieteiktas astoņas komandas, tai skaitā igauņu MC Panter, viena lietuvas, trīs MT skolai, divas Agarska TK un viena Grobiņas MK. Iespējams, ka Grobiņa piestādīs arī otru komandu.
Sestdien sacensības sāksies 11:00, Ozolnieku novada Salgales pagasta „Priežkalnos”.
Svētdien tai pašā trasē komandu sacensību sākums 11:00.
Abas dienas sacensību noslēgums ap 16:00
Trases aplis būs aptuveni 3 km garš, un tajā būs deviņi kontroles posmi.
Šajās sacensībās izšķirsies tālākie rezultāti vairākās vērtējuma grupās. Sacensībās pieteikušies visi spēcīgākie Baltijas triālisti, kas sola skatītājiem interesantas skatāmas sacensības.  Skaidrs, ka galvenā cīņa notiks starp Andri Grīnfeldu un Kasparu Vērnieku par Latvijas čempiona titulu. Patreizējam Latvijas čempionam Andrim Grīnfeldam kopvērtējuma tabulā pēc diviem aizvadītajiem posmiem ir 37 punkti, Kasparam Vērniekam 35. Andris uzvarēja šī gada pirmajā posmā Liepājā, atstājot Kasparu trešajā vietā, savukārt otrajā posmā Žagarē ar viena soda punkta pārsvaru uzvarēja Kaspars, Andris otrais. ...
Komentāri (0)  |  2013-08-21 16:44  |  Skatīts: 864x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sveicam mūsu kluba jauno pāri!Ar prieku paziņojam, ka sestdien 17.augustā nolēmuši saistīt savas dzīves mūsu kluba ilggadējie tiesneši un kluba biedri Elvijs Vircavs un Laura Petrovska.

Pēc sarakstīšanās Jelgavas Dzimtsarakstu birojā, turpinot senu Jelgavas triālistu un mototūristu tradīciju, kas dzimusi jau pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, līdz pirmajai apstāšanās vietai starp Lielupes tiltiem, jaunlaulātos pavadīja  „Agarska Triāla Kluba” triāla motociklu ekskorts.

Apstājoties starp tiltiem esošajā stāvlaukumā, kluba biedri sveica jaunlaulātos un domājams, ka viņi bija pirmais jaunais pāris Latvijā, kuriem simbolizējot drosmi un vienotību, spītējot uzvalkam un kāzu kleitai,  ar motociklu pārlēca pāri Andris Grīnfelds.

Agarska Triāla Klubs novēl Elvijam un Laurai ilgu un laimīgu kopdzīvi!

Bildes var apskatīt šeit!

Komentāri (0)  |  2013-08-19 22:31  |  Skatīts: 5416x         Ieteikt draugiem       TweetMe        DalītiesLapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] |