Sveicam jauno pāri!Šī gada 21.septembrī Rīgas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļā mūsu kluba biedrs Arvils Agarskis sarakstījās ar Santu Sviķi.
Tūlīt pēc kāzu ceremonijas un fotosesijas netālu esošajā Rīgas augstākajā kalnā Dzegužkalnā, jaunais pāris kopā ar saviem lieciniekiem Andri Engeru un Inesi Vētru kāpa uz kuģa, lai dotos savā pirmajā ģimenes kruīzā uz Stokholmu.

Svētdien pēc ceļojuma Arvilu un Santu Rīgas kuģu pasažieru ostā sagaidīja Agarska Triāla Kluba biedri, lai sveiktu jauno pāri un novēlētu viņiem laimīgu kopdzīvi, kā arī atgādinātu, ka mēs no visām savām jaunajām ģimenēm pēc iespējas ātrāk gaidām jaunos triālistus. Tradicionāli viņiem bija jāguļas zemē, lai Andris Grīnfelds varētu abiem pārlekt ar triāla motociklu.
Atgādinām, ka Arvils ilggadēji aktīvi ir darbojies klubā, piedalījies sacensību organizēšanā un tiesāšanā. Viņš ir licencēts B kategorijas triāla tiesnesis. Tāpat viņš ir aktīvi piedalījies Latvijas motosporta federācijas darbā  gan organizējot UEM(Eiropas motociklistu savienība) kongresu Rīgā, gan citās federācijas Latvijas un starptautiska līmeņa aktivitātēs un pasākumos.
Šogad gan saistībā ar viņa noslogotību darbā aviokompānijā „SmartLynx airlines”, kur viņš regulāri atrodas komandējumos un lidojumos ārzemēs, esam viņu kopīgā darbā redzējuši mazāk.
Arvila jaunā sieva Santa strādā Rīgas lidostā drošības dienestā.
Cerēsim, ka viņu bērni arī lidos Latvijas un pasaules Triāla trasēs.

Vēlreiz novēlam mūsu jaunlaulātajiem ilgu un saticīgu laulības dzīvi!

Agarska TK prezidents
Artūrs Grīnfelds

2013-10-14 04:33    

Atpakaļ