Aizvadītajā nedēļas nogalē - Ugālē!


Ar pēdējo ceturto posmu Ugālē pagājušajā sestdienā noslēdzies Latvijas 2013.gada čempionāts triālā.
Ar šīm sacensībām Ugālē tika atklāta jaunā velotriāla trase, kura veidota ar LAD LEADER projekta un Ventspils Domes finansiālu atbalstu un kas nākotnē būs nopietna triāla sacensību un treniņu vieta.
Saprotams, ka trase būvēta velosipēdiem, līdz ar to arī sacensību posmi bija šauri un ne visur ideāli piemērojami motocikliem. Sacensību rezultātus tas nekādi neietekmēja, vēl vairāk, posmi bija piesātināti ar dažādiem tehniskiem elementiem.
Kā jau minēts iepriekš,  Andrim Grīnfeldam (Agarska Triāla Klubs), lai kļūtu par 2013.gada Latvijas čempionu, pietika ar trešo vietu. Tas Andri neapmierināja un neatstājot konkurentam Kasparam Vērniekam (MT skola) nekādas cerības, viņš pārliecinoši uzvar ar lielu pārsvaru (34 soda punkti pret 79), līdz ar to kļūstot par divkārtēju Latvijas čempionu.
Trešajā vietā ar 140 punktiem Didzis Grundulis (MT skola).
Sezonas noslēgumā Latvijas čempionātā otrais Kaspars Vērnieks, bet bronzas medaļu iegūst Guntars Mateuss (Grobiņas MK).

Svētdien Ugālē notika Baltijas klubu komandu čempionāts.
Šoreiz piedalījās piecas komandas. Trase pēc visu nakti lijušā lietus bija slidena. Tā ir būvēta no dzelzceļa gulšņiem, baļķiem, riepām un akmeņiem, kas slapjā laikā pārvēršas par virsmu, kas reizēm ir tik pat slidena, kā ledus.
Pirmajā aplī galvenie konkurenti Agarska TK un MT skola slapjajā trasē nevarēja parādīt visas savas tehniskās iespējas. Komandas pieļāva daudz kļūdu, ATK nekādi nevarēja ieiet ritmā un apļa rezultātā ar nelielu pārsvaru, astoņiem punktiem priekšā ir MT skola.
Otrajā aplī Agarska TK atgūst zaudēto un izvirzās vadībā, tālāk palielinot savu pārsvaru finišā līdz 89 punktiem.
Līdz ar to Baltijas klubu komandu čempionātā, tāpat kā šosezon Latvijas klubu komandu čempionātā uzvar Agarska Triāla Kluba komanda (Andris Grīnfelds, Artūrs Grīnfelds un Aivis Beļakovs), atstājot otrajā vietā MT skolu (Kaspars Vērnieks, Didzis Grundulis, Gatis Šuliņš).
Trešie Grobiņas MK (Guntars Mateuss, Kristers Einass, Niks Alksnis).
Individuāli startējušo dalībnieku vērtējumā uzvar Arvis Alksnis( Grobiņas MK), otrais Ingus Hmeļņickis (MT skola), trešā šo sacensību vienīgā meitene Ketija Agarska (Agarska TK).
Vērtējot individuālos rezultātus komandu dalībniekiem, pirmais Andris Grīnfelds 1585 punkti, otrais Kaspars Vērnieks 1464 un trešais Artūrs Grīnfelds 888 punkti.  

Tā arī ir Latvijas izlase, kas jau otrdien dosies uz Nāciju Triālu La Chatre Francijā.

Agarska TK preses dienests.
twitter.com/Agarska_TK

 
Komentāri (0)  |  2013-09-03 07:41  |  Skatīts: 854x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ