Agarska Triāla Klubs aktīvi piedalās Ķīpsalas izstādē.
     No 30.marta-1.aprīlim Ķīpsalā notika izstāde „Atpūta un sports”, kuras ietvaros notika arī „Motocikls 2012”.

     Latvijas motosporta federācija šai izstādē iekārtoja arī savu stendu. Jāsaka uzreiz, ka tāpat kā iepriekšējā gadā federācijas stends bija tas, kur tiešām pulcējās cilvēki brīžos, kad notika aktivitātes.

     Stendā savu demonstrējuma auto bija uzstādījis Agarska Triāla Klubs, un šeit ar regulāriem triāla demonstrējumiem uzstājās Agarska Triāla Kluba sportists Andris Grīnfelds un Triāla Kluba Karters velotriālisti.

      LaMSF stendā vēl bija izstādīti dažu komisiju un sporta veidu motocikli un izstādes laikā bija iespēja tikties ar moto triālistu Andri Grīnfeldu un Velotriāla kluba un skolas Karters pārstāvjiem Kristapu Skudru, Ēriku Karlsonu, Rihardu Karlsonu, Dāvi Pūlmani, Latvijas 2012.gada Zelta talantu uzvarētājiem Arvi un Ansi Dermakiem, šosejnieku Ilmāru Rudzonu, enduro braucēju Jurģi Bergu, LaMSF prezidentu Egilu Agarski, enduro komisijas vadītāju Artūru Robežnieku, triāla komisijas vadītāju Kasparu Kuļikovu un uzzināt par visiem interesējušiem motosporta jautājumiem.

...
Komentāri (0)  |  2012-04-06 05:43  |  Skatīts: 3644x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Agarska triāla kluba sapulcē pieņemti nopietni lēmumi turpmākajai darbībai!
Agarska TK 2012.gada sapulces lēmumi.
Ir notikusi Agarska TK sapulce.

Klubs 2012 sezonā strādās uz savu sportistu drošības paaugstināšanu, aizsardzību un atbalstu. Pamatprincips, ka kluba biedriem, kas ir devuši ieguldījumu kluba attīstībā gadiem ritot palikuši uzticīgi klubam un saviem ideāliem, jābūt priekšrocībai pret pārējiem.

Sapulcē pieņemti sekojoši lēmumi.
  1. Kluba biedrus, kuri darbojas klubā ilgāk, kā vienu sezonu un kuri ir devuši savu ieguldījumu sasniegtajos rezultātos, atbrīvot no 2012 gada kluba biedru maksas.
  2. Kluba sportistiem, kas iepriekšējā sezonā piedalījušies  Latvijas un Baltijas čempionāta sacensībās un devuši punktus Kluba komandai, kā arī sportistiem, kas bija Latvijas izlases sastāvā Nāciju kausā, klubs apmaksā 2012. gada sportista licenci ar noteikumu, ka sportists pēc iespējas piedalīsies visās Latvijas un Baltijas čempionāta sacensībās šajā sezonā.
  3. Triāla tiesnešus, kas piedalās kluba rīkoto Latvijas čempionātu un citu sacensību tiesāšanā, atbrīvot no kluba 2012 gada biedru maksas.
  4. Apdrošinoties LaMSF, klubs katram sportistam, kas iepriekšējā sezonā devis punktus Klubu komandu čempionāta ieskaitē, sedz apdrošināšanas prēmiju 20 LVL apmērā, ar noteikumu, ka izvēlētā apdrošināšanas kategorija nevar būt zemāka par ERGO E.
...
Komentāri (0)  |  2012-02-19 01:56  |  Skatīts: 966x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sveicam Artūru un Oksanu ar ģimenes pieaugumu!No jauna šodien piedzimis
Ar sārtiem magoņvaigiem.
Kāds bērniņš iekliedz pasaulē
Ar elpu tīru - svaigu.

Agarska triāla klubs sveic Artūru un Oksanu ar pirmdzimto!
Dēliņš - Adrians ieradies pasaulē sestdien, 4. februārī ap plkst. 15.30

        Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


2012.GADA KALENDĀRS!


2012.gada kalendārs pieejams sadaļā - KALENDĀRS

Tuvākās triāla sacensības/pasākumi:

...
Komentāri (0)  |  2011-12-31 23:53  |  Skatīts: 1001x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Agarska Triāla Kluba valdes novēlējums svētkos!


Komentāri (0)  |  2011-12-24 06:32  |  Skatīts: 938x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Video no sezonas apbalvošanas sacensībām "Priežkalnos"
Komentāri (0)  |  2011-12-14 04:18  |  Skatīts: 1168x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


2012. gada Nāciju kauss


2011. gada Nāciju Triāls Tolmezzo ir aizvadīts, un ir jau apstiprināts, ka 2012.gadā šīs Valstu komandu sacensības notiks Moutier Šveicē, kur Šveices moto federācija svinēs savu piecdesmit gadu Jubileju.

Šī ir pirmā reize, kad Šveicē notiks FIM Nāciju Triāls. Moutier atrodoties 55.km no Bāzeles 2004.gadā organizēja Pasaules Triāla čempionāta posmu.

2012 gadā Nāciju Triāls notiks 29 reizi. Atcerēsimies, ka pirmās šī ranga sacensības notika 1984 gadā Myslenicē, Polijā.

Tradicionāli Šveicē pasākums notiks trīs dienu formātā un ietvers 2012 gada sieviešu Pasaules čempionāta posmu, sieviešu Nāciju Triālu, Nāciju Triālu, un norisināsies no 28-30-ajam septembrim.

Līdzās Francijai, Vācijai, Itālijai un Spānijai, Šveice ir viena no piecām valstīm, kas piedalījusies visos FIM Nāciju triālos no 1984.gada.

Latvija sākot no 2001.gada ir piedalījusies visos notikušajos vienpadsmit TDN.

...
Komentāri (0)  |  2011-12-06 06:17  |  Skatīts: 2224x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Nāciju triāla vēsture.


Salīdzinot ar Internacionālo 6 dienu Enduro un Nāciju Motokrosu, nāciju triālam ir īsāka vēsture. Pirmais Nāciju Triāls - triāla sacensības nacionālajām komandām - notika 1984. gadā . Faktiski ideja par to FIM triāla komisijā tika virzīta jau no1981.gada, jo 70gados un 80gadu sākumā bija ievērojama izaugsme individuālā triāla attīstībā.

Komandu sacensību ieviešana, gandrīz divdesmit gadus pēc Eiropas čempionāta ieviešanas, dotu vēl lielāku dinamiku triāla attīstībā. 1982.gadā triāla komisija prezentēja oficiālo lūgumu FIM valdē, lai ieviestu Nāciju Triālu, kā oficiālu komandu sacensību,un kurš tika akceptēts no 1984.gada ar noteikumu, ka pasākums notiks tāpat kā Nāciju Motokross, pēc individuālā FIM čempionāta noslēguma.


Pirmās sacensības notika Mišlenicē, netālu no Krakowas, Polijā, 18.septembrī 1984.gadā. Uzvaru pirmajās sacensībās guva Francija, kas rādīja lielisku sniegumu. Tajā laikā valtij bija lieliski braucēji, tādi, kā : Therry Michaud un viņa brālis Freds, Philippe Berlatier un Gilles Burgat. Katra komanda sastāvēja no 4 braucējiem, rezultātu klasifikācijai deva 3 labākie braucēji. Franču komanda ar 285 punktiem atstāja otros Spāņus ar 321 punktu un trešie palika Itāļi ar 347 punktiem.


...
Komentāri (0)  |  2011-12-06 05:20  |  Skatīts: 885x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ar boulinga turnīru Jelgavā noslēdzas Latvijas triāla sezona


 Šo sestdien, 26.novembrī  Jelgavas boulinga centrā Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) Triāla komisijas godināja 2011.gada sezonas spēcīgākos triālistus Latvijas čempionātā. Līdz ar šo apbalvošanas pasākumu ir pielikts punkts šī gada triāla sezonai, kurā kopumā piedalījās 57 triālisti ne tikai no Latvijas, bet arī Igaunijas un Lietuvas.

Velotriālā par Latvijas čempionu atkārtoti tika kronēts Ansis Dermaks no Usmas, savukārt par Latvijas čempionu mototriālā pēc ilgāka laika pārtraukuma atkārtoti kļuva Renārs Agarskis no Jelgavas. Ansim otrais čempiona tituls, Renāram septītais (ar pārtraukumu kopš 2007.gada).

 „Šodien esam godinājuši labākos Latvijas čempionāta dalībniekus. Bija patiess prieks atkal vienam otru satikt, pārrunāt aktuālos jautājumus saistībā ar nākamā gada sezonas organizāciju. Triāla sacensību organizatoriem ir daudz idejas un domas, kā labāk vajadzētu turpināt organizēt triālu Latvijā, lai tas kļūtu pieejamāks skatītājiem, vienkāršāks un saprotamāks jaunajiem potenciālajiem dalībniekiem” pēc pasākuma Jelgavā komentēja LaMSF Triāla komisijas vadītājs Kaspars Kuļikovs.

Vakara gaitā tika noorganizēts boulinga turnīrs. Dalībai boulingā tika sagrupētas desmit komandas, kuras savā starpā veidoja sportisti, tiesneši, sportistu komandas pārstāvji un vecāki. Pirmo vietu izcīnīja 9.komanda (Alvils, Edijs, Edžus, Māris un Robis), starp kuriem arī par labāko individuālo vakara dalībnieku tika atzīts Agarska kluba pārstāvis, daudzu Triāla pasākumu fotogrāfs Alvils Grīnfelds ar 155 punktiem (kopā komandai 577 punkti). Otrā vieta 8.komandai (Andis, Ģirts, Santa, Viecha un Voldemārs) (kopā komandai 492 punkti). Trešā vieta 7.komandai (Andris, Enrico, Henry, Vallo, Vombijs) (kopā komandai 482 punkti). Otrais un trešais labākais individuālais rezultāts attiecīgi tiesnesim Edijam Vjaksem ar 130 punktiem, Grobiņas MK triālistam Kristeram Einasam ar 126 punktiem.
...
Komentāri (0)  |  2011-11-27 23:42  |  Skatīts: 1356x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Igaunijas motosporta federācijai 90-gadu Jubileja


Igaunijas motosporta federācijai 90-gadu Jubileja.

Tallinā Igaunijas koncertzālē, notika Igaunijas auto moto federāciju 90.gadu Jubilejas svinīgais pasākums un šīgada Igaunijas auto moto sporta čempionu apbalvošana. Pasākumā piedalījās Igaunijas Kultūras un Izglītības ministrs un vairākas citas amatpersonas.

Igaunijas motosporta federāciju sveikt bija ieradušies Lietuvas un Somijas motosporta federāciju prezidenti un arī Latvijas motosporta federācijas prezidents Egils Agarskis, kurš uzstājās ar uzrunu un pasniedza piemiņas balvu Igaunijas federācijai. Kā savā runā minēja mūsu prezidents, paldies Igaunijai par kopējo sadarbību jau no seniem laikiem, un cerams, ka mūsu kopīgais darbs turpināsies un dos savu ieguldījumu motosporta attīstībā Baltijas valstīs un arī visās Baltijas jūras baseina valstīs.

...
Komentāri (0)  |  2011-11-21 05:24  |  Skatīts: 2748x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10] |