TRIĀLA SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMSTRIĀLA SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMS

2011.gada Latvijas čempionāta sezona triālā ir veiksmīgi noslēgusies. Lai apbalvotu pašus labākos un veiksmīgākos šajā sezonā, kā arī lai visi triālisti varētu kopīgi atkal satikties un atpūsties pirms nākamās jaunās 2012.gada sezonas - Agarska Triāla klubs organizē Triāla sezonas noslēguma pasākumu ar nelielām sacensībām un boulinga turnīru.

Pasākums notiks š.g. 26.novembrī. Pa dienu ir paredzētas nelielas komandu sacensības, kas notiksies Ozolnieku novada, Sidrabenes pagasta „Priežkalnu" triāla trasē. Ir plānoti 15 posmi un 2 apļi un viena D grūtības trase visiem. Visi dalībnieki sadalīsies apmēram 4 komandās. Latvijas stiprākie braucēji izvēlēsies sev komandu un sacensību gaitā palīdzēs, pamācīs un darīs visu iespējamo lai viņa vadītā komanda uzvarētu.

10:30-11:30 reģistrācija

11:30 sapulce, komandu izveidošana

12:00 pirmās komandas starts (intervāls starp komandām apmēram 5 min.)

15:30-16:30 apbalvošana

Pēc sacensībām visi dodamies uz vakara pasākuma vietu SIA Sporta komplekss „Zemgale V" Skautu iela 2, Jelgava. Vakara pasākums sāksies 17:00.  

Vakara pasākums šogad nebūs tik oficiāls kā citus gadus. Vakara gaitā ir plānots apbalvot Latvijas čempionātu triālā, izspēlēt kādu boulinga turnīru un jauki pavadīt laiku.

Boulinga turnīrs notiksies no 19:00 līdz 22:00

Aicināti ne tikai sportisti, bet arī visi triāla organizatori, tiesneši, atbalstītāji un jebkurš triāla draugs, kurš grib atpūsties draudzīgā un lieliskā triālistu kompānijā.

...
Komentāri (0)  |  2011-11-11 03:00  |  Skatīts: 2476x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Agarska Triāla Kluba komandas uzvara


Agarska Triāla Kluba komandas uzvara.

 

Ar gandarījumu paziņojam, ka Baltijas un Latvijas čempionātos Agarska TK komanda Klubu komandu vērtējumos izcīnījusi uzvaras.

Latvijas čempionātā uzvarējām pārliecinoši jau desmito reizi iegūstot 523 punktus un atstājot otrajā vietā igauņu klubu MK Panter, kurš izcīnīja 333 punktus.

Liels paldies kluba sportistiem kuri deva savu ieguldījumu šajā panākumā.

Šodien gribas pieminēt visus kluba sportistus, kas deva savu ieguldījumu šai uzvarā.

Renāra Agarska ieguldījums ir 126 punkti,

...
Komentāri (0)  |  2011-10-17 21:26  |  Skatīts: 852x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aizsaulē aizgājis.


Ar nožēlu paziņojam, ka aizsaulē aizgājis mūsu kluba biedru Ģirta Grunduļa tēvs un Didža Grunduļa vecaistēvs.

Visa Agarska triāla kluba vārdā izsakām visdziļāko līdzjūtību visiem piederīgajiem.

 

Komentāri (0)  |  2011-10-14 17:40  |  Skatīts: 831x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Aizsaulē aizgājis mūsu ilggadējais triāla tiesnesis un entuziasts Zigurds Prulis


Ar skumjām paziņojam, ka aizsaulē aizgājis mūsu ilggadējais triāla tiesnesis un mototūrisma entuziasts Zigurds Prulis (1944 - 2011).

Zigurds visu savu aktīvo mūžu ir saistījis ar motosporta aktivitātēm. Viņš iesaistījās Tūristu kluba "Sigma" darbībā gan kā organizators, gan kā tiesnesis. Ir bijis klāt triāla attīstībā Latvijā jau no tā pirmsākumiem, bijis aktīvs "Agarska Triāla Kluba" biedrs un arī viens no kluba dibinātājiem.

Agarska Triāla Kluba un Triāla komisijas vārdā- paldies Zigurdam par paveikto un izsakām visdziļāko līdzjūtību Mārim un Robertam Pruļiem, kā arī visiem pārējiem Zigurda piederīgajiem!
Izvadīšana 14-ajā oktobrī 14:00 Jelgavā Bērzu kapos.

Komentāri (0)  |  2011-10-14 00:50  |  Skatīts: 920x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Egila Agarska viedoklis par Latvijas izlases startu Pasaules Nāciju kausāLatvijas izlase Pasaules Valstu komandu čempionātā jeb Nāciju triālā šogad Itālijā Tolmezzo izcīnīja 15 vietu savā grupā un 21 vietu pasaules triāla rangu tabulā. Atgādinām ka labākais rezultāts pasaules rangos, ko izcīnījusi Latvija, ir 15. vieta.

Lūgsim atbildēt uz dažiem jautājumiem šīgada Latvijas izlases menedžeri un Latvijas motosporta federācijas prezidentu Egilu Agarski.

 

1. Pirms šī gada nācijām bija pretrunīgas domas par dalību šais sacensībās. Daudzi triāla aprindās uzskatīja, ka vajag šo gadu izlaist. Kādas ir Jūsu domas par to vai bija racionāli braukt uz Itāliju?

 

Pilnīgi viennozīmīgi skaidrs, ka bija jābrauc. Latvija piedalās TDN jau no 2001.gada. Nāciju triāls ir vieta kur valda olimpiskie principi. Nav pat svarīga komandas vieta, bet piedalīšanās un atpazīstamība. Atšķirībā no motokrosa, kur visi ierodas un cīnās par vietu finālā, triālā praktiski atlase notiek pirms. Triālu brauc visās valstīs, bet tie, kas nespēj pārbraukt pirmajam akmenim, šeit piedalīties nevar. Nevar mūsu kolēģi Igauņi, Krievi un vesela virkne citu valstu, kuras tomēr to vēlas. Tādēļ TDN dalībnieku sastāvs ir šī pasākuma finālisti.

...
Komentāri (0)  |  2011-09-27 03:21  |  Skatīts: 851x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīgas posmā triālā uzvar Andris Grīnfelds un Ansis DermaksSestdien 20.augustā Rīgas Brīvostas teritorijā Mangaļsalā notika Baltijas čempionāta 4.posms triālā, kurš vienlaicīgi ir arī sezonas priekšpēdējais posms. Sacensības tika plaši pārstāvētas ar vietējiem un Igaunijas moto un velo Baltijas spēcīgākajiem triālistiem, pulcējot kopā 40 dalībniekus.

Spēcīgākajā moto A klasē pie uzvaras tika šā brīža čempionāta līderis – jelgavnieks Andris Grīnfelds, sacensībās finišējot ar 44 soda punktiem. Otrais palika komandas biedrs Kaspars Vērnieks – pagājušā gada Latvijas čempionos, zaudējot Andrim par 14 punktiem. Trešā vieta sacensību rezultātā netika trešajam sacensību dalībniekam A grupā Renāram Agarskim, jo sacensību laikā viņš bija spiests izstāties no cīņas par uzvaru dēļ tehniskām problēmām priekšējam amortizatoram.

Velo klases kopvērtējumā pie uzvaras atkārtoti un bez lieliem pārsteigumiem tika Usmas triālists Ansis Dermaks tikai ar 6 soda punktiem. Kā izteicās pats sportists, tad pie uzvaras tika bez īpašas piepūles. Otrais kuldīdznieks Valters Smiltāns ar 20 soda punktiem, kurš Igaunijā Baltijas čempionāta otrajā posmā visiem par pārsteigumu tika pie savas pirmās uzvaras Baltijas sacensību seriālā. Trešais pasākuma organizators Kristaps Skudra ar 38 soda punktiem.
...
Komentāri (2)  |  2011-08-23 16:38  |  Skatīts: 4193x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltijas un Latvijas čempionāts Priežkalnos un intervija ar Andri Grīnfeldu.
Pagājušajā nedēļas nogalē Ozolnieku novada Priežkalnos Grīnfeldu māju privātajā teritorijā notika Baltijas un Latvijas čempionāta posmi triālā.
Andris un Artūrs Grīnfeldi bija ieguldījuši lielu darbu un sagatavojuši interesantu un sarežģītu trasi, kuru vēl grūtāku padarīja lietus.
Uz sacensībām ieradās 32 triālisti.
Baltijas čempionāta absolūtajā vērtējumā šai posmā uzvarēja Renārs Agarskis ar 89 soda punktiem, otrais Andris Grīnfelds ar 94 soda punktiem. Trešais Kaspars Vērnieks, patreizējai Latvijas čempions ar 97 soda punktiem.
Pārējie Jelgavas motobraucēji ieguva sekojošas vietas, Grundulis Didzis C grupā ceturtais, Šuliņš Gatis D grupā arī ceturtais.
...
Komentāri (2)  |  2011-08-16 18:18  |  Skatīts: 6289x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


13.,14 augustā Ozolnieku novadā "Priežkalnu" trasē notiks Baltijas un Latvijas čempionāts triālā!
Baltijas un Latvijas triāla čempionāts 13-14.augustā Jelgavā.


13. augustā Jelgavā notiks Baltijas triāla čempionāta trešais posms, un 14.augustā turpat Latvijas čempionāta 3.posms un Sherco motociklu desmitgades Latvijā balvas izcīņa.

Pēc iepriekšējiem diviem Baltijas čempionātā kā zināms Latvijas moto komanda Valstu vērtējumā zaudē Igaunijai  78  punktus ieņemot tikai otro vietu. Arī klubu komandu vērtējumā Agarska triāla kluba komanda otrā zaudējot MK Panter no Igaunijas 49 punktus.

Atgādinām ka šajos komandu vērtējumos punktus dod pilnīgi visi Valsts vai komandas dalībnieki. Tādēļ iepriekšējos posmos Tapā un Vasalemmā zaudējām tieši igauņu masveidībai, jo ne visi Latvijas triālisti uzskatīja par pienākumu aizstāvēt komandu pozīcijas.

...
Komentāri (1)  |  2011-08-10 01:43  |  Skatīts: 1545x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltijas čempionāts Vasalemmā un Egila Agarska komentārs par šo posmu31.jūlijā Vasalemmā notika Baltijas triāla čempionāta otrais posms.
Sacensībās kuplā pulkā piedalījās arī somijas sportisti. Kopā dalību pasākumā ņēma 47   triālisti.
Trase pēc iepriekšējā dienā lijušā lietus bija slidena un sarežģīta.
Latviju moto grupās diemžēl pārstāvēja tikai Agarska Triāla kluba sportisti un Agris Kibars no AKA TEAM, kas neļāva pienācīgi aizstāvēt Latvijas pozīcijas valstu moto komandu vērtējumā. ...
Komentāri (1)  |  2011-08-05 05:29  |  Skatīts: 3744x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Baltijas kauss Triālā Krimā
Baltijas čempionāta laikā Vasalemmā tika panākta vienošanās ar Igauniju par atklātā Baltijas kausa triālā Federāciju komandām organizēšanu.

Sacensības rīkos Igors Miščenko un Ukrainas moto federācija.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-04 21:55  |  Skatīts: 1058x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] |