TRIĀLA SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMSTRIĀLA SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMS

2011.gada Latvijas čempionāta sezona triālā ir veiksmīgi noslēgusies. Lai apbalvotu pašus labākos un veiksmīgākos šajā sezonā, kā arī lai visi triālisti varētu kopīgi atkal satikties un atpūsties pirms nākamās jaunās 2012.gada sezonas - Agarska Triāla klubs organizē Triāla sezonas noslēguma pasākumu ar nelielām sacensībām un boulinga turnīru.

Pasākums notiks š.g. 26.novembrī. Pa dienu ir paredzētas nelielas komandu sacensības, kas notiksies Ozolnieku novada, Sidrabenes pagasta „Priežkalnu" triāla trasē. Ir plānoti 15 posmi un 2 apļi un viena D grūtības trase visiem. Visi dalībnieki sadalīsies apmēram 4 komandās. Latvijas stiprākie braucēji izvēlēsies sev komandu un sacensību gaitā palīdzēs, pamācīs un darīs visu iespējamo lai viņa vadītā komanda uzvarētu.

10:30-11:30 reģistrācija

11:30 sapulce, komandu izveidošana

12:00 pirmās komandas starts (intervāls starp komandām apmēram 5 min.)

15:30-16:30 apbalvošana

Pēc sacensībām visi dodamies uz vakara pasākuma vietu SIA Sporta komplekss „Zemgale V" Skautu iela 2, Jelgava. Vakara pasākums sāksies 17:00.  

Vakara pasākums šogad nebūs tik oficiāls kā citus gadus. Vakara gaitā ir plānots apbalvot Latvijas čempionātu triālā, izspēlēt kādu boulinga turnīru un jauki pavadīt laiku.

Boulinga turnīrs notiksies no 19:00 līdz 22:00

Aicināti ne tikai sportisti, bet arī visi triāla organizatori, tiesneši, atbalstītāji un jebkurš triāla draugs, kurš grib atpūsties draudzīgā un lieliskā triālistu kompānijā.

Pasākuma izmaksas:

Dalība sacensībās - 5.00Ls

Dalības maksa vakara pasākumā - 7.00Ls (cenā iekļauts telpu īre, aukstais zviedru galds, kafija, tēja, un boulings)

Par alkoholiskajiem dzērieniem un īpašiem ēdieniem ir jāparūpējas pašiem.

Ir iespējams pa nakti palikties viesnīcā. Viesnīcu varat rezervēt paši vai sazināties ar organizatoru. Numuriņus var rezervēt un cenas var redzēt https://www.zemgale.info/new/lv/viesnica.

Pēc sacensībām būs iespēja nomazgāties vakara pasākuma vietā. Uz visiem sportistiem būs atvēlēta viena duša, bet takā triālisti ir draudzīgi tad gan jau sadalīsim. Tie kas paliksies viesnīcā varēs nomazgāties numuriņos un cerams, ka būs atsaucīgi un atvēlēs savu dušu ar kādam citam sportistam.

Jāpiesakās sacensībām un vakara pasākumam ir pēc iespējas ātrāk vēlākais līdz 21. novembrim. Dalībnieku skaits ir ļoti svarīgs pasūtot galdus, tāpēc būsim, lūdzu, atsaucīgi.

Pieteikties var zvanot - 28656100 vai sūtot e-pastu - arturs.grinfelds@gmail.com    

Komentāri (0)  |  2011-11-11 03:00  |  Skatīts: 2479x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ