Agarska Triāla Klubs aktīvi piedalās Ķīpsalas izstādē.
     No 30.marta-1.aprīlim Ķīpsalā notika izstāde „Atpūta un sports”, kuras ietvaros notika arī „Motocikls 2012”.

     Latvijas motosporta federācija šai izstādē iekārtoja arī savu stendu. Jāsaka uzreiz, ka tāpat kā iepriekšējā gadā federācijas stends bija tas, kur tiešām pulcējās cilvēki brīžos, kad notika aktivitātes.

     Stendā savu demonstrējuma auto bija uzstādījis Agarska Triāla Klubs, un šeit ar regulāriem triāla demonstrējumiem uzstājās Agarska Triāla Kluba sportists Andris Grīnfelds un Triāla Kluba Karters velotriālisti.

      LaMSF stendā vēl bija izstādīti dažu komisiju un sporta veidu motocikli un izstādes laikā bija iespēja tikties ar moto triālistu Andri Grīnfeldu un Velotriāla kluba un skolas Karters pārstāvjiem Kristapu Skudru, Ēriku Karlsonu, Rihardu Karlsonu, Dāvi Pūlmani, Latvijas 2012.gada Zelta talantu uzvarētājiem Arvi un Ansi Dermakiem, šosejnieku Ilmāru Rudzonu, enduro braucēju Jurģi Bergu, LaMSF prezidentu Egilu Agarski, enduro komisijas vadītāju Artūru Robežnieku, triāla komisijas vadītāju Kasparu Kuļikovu un uzzināt par visiem interesējušiem motosporta jautājumiem.

      Lai arī cik aktīvi izstādes organizēšanā un iekārtošanā darbojās Triāla komisija ar komisijas vadītāju un sabiedrisko attiecību speciālistu Kasparu Kuļikovu priekšgalā, kā arī augstāk minētie, jāizsaka nožēla par citu LaMSF komisiju, it sevišķi lielākās LaMSF komisijas, krosa komisijas, un to vadītāju, kā arī LaMSF prezidija locekļu, pasīvo darbību sava sporta veida parādīšanā un aktivitāšu organizēšanā.

       Lai apskatītos uz bezpersoniski novietotu sporta motociklu nemaz nevajag LaMSF stendu, motociklus var apskatīties Hondas, KTM vai citu ražotāju stendos.

Un tomēr paldies tiem sportistiem, kas atveda savu tehniku, piedalījās paši un LaMSF darbiniekiem, kas strādāja četru dienu garumā.


Bildes pieejamas šeit

No izstādes dalībnieku un skatītāju teiktā pierakstījusi
Solveiga Šugare
Komentāri (0)  |  2012-04-06 05:43  |  Skatīts: 3468x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ