Vokālais konkurss „EUROJURMALA”Triāla sacensību starplaikos mūsu  kluba biedri piedalās arī citās aktivitātēs.
Kluba vokālās studijas „SOLO” vadītāja Ketija Agarska piedalījās starptautiskajā televīzijas mākslas forumā „Eurojurmala”2013, kas notika Jūrmalā Dzintara koncertzālē un ko organizēja producentu centrs „Impresa”.
Šogad uz šo pasākumu ieradās  vairāk kā 400 dalībnieki no vairāk kā desmit dažādām valstīm, tai skaitā Vācijas, Polijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas un citām.
Vokālajā konkursā kopā ar Ketiju dziedāja 68 dalībnieki, gan pazīstami dažādu starptautisko konkursu laureāti un diplomandi, gan debitanti.
Konkursā viņas grupā (15-18 gadi) uzvarēja Krievijas pārstāvis Vladislavs Antoņjans, otrā Amanda Bašmakova (Latvija), trešā Viktorija Točonaja no Igaunijas.
Atgādinam, ka Ketija ar dziedāšanu nodarbojas no piecu gadu vecuma un ir daudzu Latvijas un starptautisko konkursu laureāte.
No mūsu sportistu vidus arī Andris Grīnfelds savulaik piedalījās vokālajos konkursos. Savukārt Aivis Beļakovs  kopā ar brāli 2012.gadā izcīnīja otro vietu televīzijas šovā „Dvīņi dzied”.
Vokālie konkursi  savā būtībā ir ļoti līdzīgi sporta sacensībām, sākot ar gatavošanos, noskaņošanos, pasākuma struktūru,  psiholoģiju, un beidzot ar aizkulisēm un daudzām citām lietām. Tomēr  līdzīgi tiem sporta veidiem, kuros  rezultātu nenosaka sekundes un centimetri, vērtējums reizēm ir subjektīvs un atkarīgs no izvēlētās žūrijas līmeņa.

Foto. Ketija Agarska un konkursa vadītājs, dziedātājs  itālis Roberto Meloni.

Agarska TK preses dienests

Komentāri (0)  |  2013-08-18 22:35  |  Skatīts: 1619x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ