Polijas un Slovākijas čempionātsPagājušajā nedēļas nogalē 29. un 30. jūnijā, Slovākijā, Kysak norisinājās Polijas un Slovākijas čempionāta posmi, kas vienlaicīgi bija arī MACEC (līdzīgi BMA, centrālās Eiropas motosporta asociācija) kausa posms. Uz sacensībām no Agarska TK devās Andris Grīnfelds. Šeit neliels sportista komentārs par sacensībām un rezultātiem:
"Ņemot vērā lielo pauzi starp Latvijas un Baltijas čempionātiem, nolēmu aizbraukt uz Slovākiju, lai pacīnītos ar spēcīgākajiem Slovāku, Poļu un Čehu braucējiem. Kopā sacensībās piedalījās vairāk kā 60 dalībnieki.
Sākumā bija diezgan grūti aprast ar trasi, jo tā pārsvarā atradās kalnos, kas ir ļoti atšķirīgi no Latvijas trasēm. To visu smagāku padarīja arī lietus, kurš ik pa brīdim uzlija.
Pirmajā dienā starp desmit spēcīgākajiem braucējiem paliku septītais, divus punktus atpaliekot no sestās vietas.
Otrā diena izvērtās veiksmīgāka braucu ar domu censties apbraukt savu pirmās dienas tuvāko konkurentu. Taču laikam dēļ tā, ka biju jau nedaudz apradis ar trasi izdevās apbraukt vēl divus spēcīgus braucējus un paliku ceturtais. Tā kā trase bija diezgan tehniska, tad cīņa notika ļoti blīvi un katra mazākā kļūda varēja maksāt daudz. Līdz ar to otrajā dienā paliku aiz pašreizējā Polijas čempiona, Slovākijas čempiona, kā arī viena no spēcīgākajiem Čehu braucējiem.
Ja salīdzinām ar Latviju, tad trases sarežģītība un līmenis pa grupām ir ļoti līdzīgs, atšķirība ir tikai reljefā, kas tur ir pateicīgāks triālam un var izveidot vairāk tehniski interesantus elementus.
Vēlos teikt lielu paldies saviem atbalstītājiem -  vecākiem, "Agarska TK", SIA "KULK", SIA "ASTARTE-NAFTA", SIA "Kanclers plus",  un Jelgavas Domes SSC."

Kysak no Latvijas bija ieradusies diezgan kupla sportistu delegācija, kuru pārstāvēja arī Grobiņas MK, AKA TEAM un MT skola.

Paskatoties sacensību rezultātus, varam tomēr secināt, ka daži Latvijas sportisti un viņu treneri pārvērtē  savas spējas un nepareizi izvēlas sacensību grupu, tas sakāms gan par mūsu, gan ārzemju sacensībām.

Runājot par Andri Grīnfeldu, kluba mērķis šogad bija pārspēt Latvijas labāko rezultātu Polijā. Atceramies, ka labākais rezultāts Polijā bija Renāram Agarskim, kas ieguva ceturto vietu Polijas čempionātā gadā, kad Tadeuš  Blazesuaks izcīnīja desmito vietu pasaulē.

Diemžēl šogad nevarējām piedalīties pirmajos posmos Bitomā un Krzesovicē, jo bija noslēgti šai periodā līgumi par Triāla demonstrējumiem Latvijā.

Tomēr priecē, ka Andra Grīnfelda Kysak uzrādītais otrās dienas rezultāts parāda, ka plāns ir reāls.

Bildes pieejamas šeit!

Pirmās dienas rezultāti

Otrās dienas rezultāti

Solvita Cukere
Agarska TK preses dienests

Komentāri (0)  |  2013-07-05 02:38  |  Skatīts: 3281x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ