Baltijas un Latvijas čempionātu posmi Ugālē.Aizvadītajā sestdienā un svētdienā Ugālē norisinājās Baltijas triāla čempionāta pirmais posms un Latvijas triāla čempionāta otrais posms.

Sestdien notika Baltijas čempionāta posms.
Augstākā grūtības trase bija B grupas līmenī, par ko arī liecina rezultāti. Labākais apļa punktu skaits Andrim Grīnfeldam (Agarska TK) bija pieci sodapunkti.
Šīs sacensības pārliecinoši uzvar Andris, tādējādi apliecinot savus nodomus aizstāvēt savu pašreizējo Baltijas čempiona titulu.
Viņš iegūst 25 soda punktus, atstājot otrajā vietā Kasparu Vērnieku (MTS) ar 47 soda punktiem.
Trešais Guntars Mateuss (Grobiņas MK) ar 147 soda punktiem.
C grupā pārliecinoši ar 35 soda punktiem uzvar Artūrs Grīnfelds( Agarska TK), otrais Didzis Grundulis ( MTS) ar 51 soda punktu un trešā Keity Meier (MK Panter) ar 58 soda punktiem.
Baltijas čempionāts norisinās trīs posmos un nākamais gaidāms Vasalemmā 4.augustā.


Latvijas čempionātā svētdien piedalījās 25 moto dalībnieki, un 15 dalībnieki velo grupās.
Ja moto dalībnieku skaits, pateicoties Agarska Triāla Kluba aktivitātēm igaunijā aug, tad velo grupas izbrīnīja, jo parasti tieši Ugāle ir izcēlusies ar augstu velo dalībnieku aktivitāti.
Jāsaka uzreiz, ka trase, kuru sākotnēji izveidoja Karters, un piektdienas vakarā pielaboja mūsu klubs, priekš augstākās A grupas ir atgriezusies līmenī, kāds tas bija pirms gadiem pieciem. Bija daudz tehniskas vietas ar dažādiem tehniskiem elementiem.
Ja par A grupu jāsaka, ka viss bija iespaidīgs, tad C grupa vēl bija kaut cik, bet zemākās grupas bija vairāk taisnvirziena ar maz tehniskiem elementiem.
Jāsaka uzreiz, ka pirmā LČ posma A grupas braucēji Artūrs Grīnfelds (ATK), un Guntars Mateuss (Grobiņas MK), ņemot vērā trases sarežģītību pārgāja no A uz C grupu.
Vēl beidzot komandā ar jaunu Sherco 2012 gada modeli atgriezās pēc zināma pārtraukuma Renārs Agarskis. Taču viņam bez pienācīgiem treniņiem bija grūti konkurēt ar komandas biedru Andri Grīnfeldu (ATK) un bijušo komandas biedru Kasparu Vērnieku (MTS).
Cīņa par uzvaru šajā posmā izvērtās starp Andri un Kasparu.
Andris pirmajos  septiņos kontroles posmos pamanījās nopelnīt 30 soda punktus, kamēr Kasparam bija tikai 18 un Renāram 25.
Taču tad Andris saņēmās pēc kritiena un vieglas muguras traumas un sāka iedzīšanu. Pēc pirmā apļa viņš zaudē Kasparam sešus punktus, pēc otrā apļa rezultāts ir neizšķirts, un trešajā aplī cīņā līdz finiša līnijai, tiek izcīnīta uzvara ar divu punktu pārsvaru.
Fakts, ka izdevās atgūt zaudēto no šķietami bezcerīga rezultāta, liecina par tiešām augstu meistarību.
Finišā pirmais Andris, otrais Kaspars, trešais Renārs.
C grupā, sīvā cīņā starp abiem „pārbēdzējiem”, ar četru punktu pārsvaru uzvar Artūrs Grīnfelds, otrais Guntars Mateuss, trešais igaunis Margo Novikovs (MK Panter). Pēc pārtraukuma šodien debitēja arī ATK braucējs Aivis Beļakovs, izcīnot astoto vietu C grupā un atpaliekot no sestās tikai par 5.punktiem.
Citās grupās no Latvijas labākie rezultāti Dzintaram Einasam (Grobinas MK),uzvara D grupā un Ingum Hmeļņickim (MTS) otrā vieta Dmini grupā.
Komandām Agarska TK šajā posmā izcīna pārliecinošu uzvaru pār „Moto triāla skolu” ar 29 punktu pārsvaru , un pēc diviem posmiem atrodas pārliecinošā vadībā ar 181 punktu, MTS ir ieguvis 160 punktus, taču viņiem uz papēžiem min strauji augošā igauņu komanda MK Panter ar 151 punktu, turpat jau ir arī Grobiņas MK ar 142 punktiem un ar savu ļoti strauji meistarībā augošo jaunieti Kristeru Einasu, tā kā priekšā gaidāma aizraujoša cīņa par otro vietu klubu komandu vērtējumā.
Individuāli Latvijas čempionātā pagaidām vadībā Andris ar 40 punktiem, otrais Kaspars ar 34 punktiem, trešais Artūrs ar 28 punktiem.
Pilnos sacensību rezultātus skatīt pielikumā.

Nākamās sacensības notiks 14.jūlijā Žagarē. Tas būs Baltijas Klubu komandu čempionāts vienā posmā, kur tiks noskaidrota stiprākā Baltijas Klubu komanda pēc Nāciju kausa principa un jaunajiem „Openfree”triāla noteikumiem.

Sacensību kopvērtējums pieejams šeit!

Bildes no sacensībām pieejamas šeit!

Agarska TK preses dienests

twitter.com/Agarska_Tk

Komentāri (2)  |  2012-06-18 17:22  |  Skatīts: 3341x   
lacplesis* - 2012-06-19 08:43
sunciits bija labaakais!

tiesnesis* - 2012-06-19 17:54
nezinu, kas ir sunīts, bet Andris tas laikam nav.
Visi bija labi.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ