Mūsu šī gada absolventi - sveicam viņus!
Varam lepoties, ka mūsu klubā ir trīs biedri, kas šogad absolvē pamatskolu un iegūst pamatizglītības diplomus.

Tie ir triāla tiesnesis Roberts Prulis, vokālās studijas "SOLO" soliste, pedagogs un triāla tiesnese Ketija Agarska, kuri abi mācījās Jelgavas 4-ajā vidusskolā, un Baltijas čempions, Latvijas vicečempions un kluba sacensību organizācijas un sporta komisijas vadītājs Andris Grīnfelds, kurš absolvēja Jelgavas Valsts Ģimnāziju.
Novēlam viņiem visu to labāko turpmākajās mācību gaitās un atgādinam, ka mēs iespēju robežās vienmēr esam gatavi sniegt gan morālu, gan cita veida atbalstu saviem kluba biedriem.
Piebilstam, ka Andris un Ketija šogad absolvēja arī Jelgavas mūzikas skolu, tādējādi apliecinot faktu, ka ".....vieni no labākajiem mūziķiem ir motosportisti...".
ATK preses sekretāre Solvita Cukere visiem trijiem uzdeva vienu jautājumu, "ko darīsiet tālāk, un kā būs ar triālu un mūziku? "
Ketija-Tālāk mācīšos Jelgavas 4-ajā vidusskolā. saprotu, ka manam tētim ir taisnība, ka šī skola ir viena no labākajām Latvijā, ar labām tradīcijām, kolektīvu un pats galvenais patriotismu. Mūzika un triāls noteikti nekur nepazudīs un turpināšu piedalīties kluba triāla pasākumos.
Andris-tālāk mācīšos Rīgā, kādā no tehnikumiem. Triāls,protams, nekur nepazudīs, jo tā taču ir visa mana dzīve, bet mūzika drošivien būs tikai tā ko dzirdēšu kaut kur apkārt, jo savu muzikālo karjeru laikam esmu beidzis! 
Roberts-mācīšos Jelgavas amatu vidusskolā. Triāls ir daļa no manas dzīves. Man patīk.


Agarska Triāla Kluba preses dienests.
twitter.com/Agarska_TK
Komentāri (0)  |  2012-06-12 19:22  |  Skatīts: 1268x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ