Agarska triāla klubs atklāj sezonu 

28. – 29. aprīlī Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās Igaunijas čempionāta 1.posms moto triālā, kurā piedalījās 46 sportisti no Latvijas, Somijas un Igaunijas.

   Tā kā mūsu kluba plānos šīs sacensības nebija prioritāte, tad patrenēties pirms sezonas sākuma bija aizbraucis tikai - Andris Grīnfelds.

   Sportistiem bija jāveic četri 5km gari apļi, kuros bija izvietoti 9 kontroles posmi pirmajā dienā un trīs apļi otrajā dienā.

  Uzvarētāju noteica summējot abu dienu rezultātus.

  Moto klubs „Pantera” bija izveidojis ļoti interesantu trasi, kurā bija daudz un dažādi tehniski elementi, un pretēji iepriekšējo gadu pieredzei, kad parasti grupas sarežģītības pakāpe neatbilda savam līmenim, šoreiz viss bija normāli. Trase nebija grūta, bet pietiekami interesanta.

  Igaunijas čempionāta elites grupā B galvenā konkurence, kā jau bija gaidīts, izvērtās starp mūsu kluba sportistu Andri Grīnfeldu un MT Skolas sportistu Kasparu Vērnieku.

Kaspars izskatījās lieliski un parādīja izcilu meistarību, taču Andris nepadevās un ļoti sīvā cīņā 4 apļu rezultātā ieguva 11 punktu pārsvaru. Andrim 31 soda punkts, Kasparam 42 soda punkti.

  Naktī pirms svētdienas starta nolija pamatīgs lietus, kas trasi padarīja tehniski daudz smagāku nekā iepriekšējā dienā. Šajā dienā cīņa starp abiem sportistiem jau vairāk notika par rezultāta saglabāšanu.

  Otrajā dienā Kasparam 20 soda punkti un Andrim 22.

  Kopā Igaunijas čempionāta pirmajā posmā ar 53 soda punktiem uzvar Andris Grīnfelds, otrais paliek Kaspars Vērnieks ar 62 soda punktiem un trešais Guntars Mateuss (Grobiņas MK) ar 201 soda punktu.

  Nākamās sacensības notiks 26.maijā Tapā. Tas būs Latvijas atklātā čempionāta 1.posms, un 27.maijā Tapā - Igaunijas čempionāta 2.posms.

  Šīs sacensības sadarbībā ar Panter MK un Igaunijas motosporta federāciju rīko Agarska Triāla Klubs.

  Vēl gribam pateikt paldies mūsu sadarbības partneriem MK Panter, par lieliski noorganizētajām sacensībām Tartu.

Pirmās dienas rezultāti pieejami šeit!

Otrās dienas rezultāti pieejami šeit!Agarska TK preses dienests


Komentāri (3)  |  2012-04-30 07:25  |  Skatīts: 3520x   
tiesnesis* - 2012-04-30 18:50
kā strādāja tiesneši

Andris!* - 2012-04-30 19:00
Bija dažas lietas, kuras īsti nebija sapratuši apmācības laikā(piemēram, par kājas nelielu pašļūkšanu uz priekšu vai atpakaļ neatraujot to no zemes), bet kopumā viss bija kārtībā!

Egils* - 2012-04-30 20:38
Jāpiebilst, ka gandrīz visi tiesneši tiesāja pirmo reizi pēc viena semināra. Vispār normāli. Guntars tā arī nesaprata, ka tikai tā viegli pieskaroties bultai, bez iebildumiem ir pieci. Ļoti aktīvi kontrolējot un izskaidrojot strādāja galvenais tiesnesis Jana.
Bija lietas, kas jāskaidro, bet priekš pirmās reizes man ļoti patika.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ