Talka Priežkalnos turpinās gandrīz visu maiju.
Lielās Talkas dienā, kā arī gandrīz visu maiju Priežkalnos tika sakopta triāla trase un pieguļošā teritorija.

Šogad 13-14 augustā Priežkalnos notiks Latvijas un Baltijas čempionāta posmi triālā.

Lai trasi sagatavotu atbilstoši šī līmeņa sacensībām, tas prasa ļoti lielus ieguldījumus un galvenais daudz fiziska darba, ko nevar paveikt daži cilvēki. Tādēļ cerējām kaut daļēji kaut ko paveikt talkas dienā. Diemžēl pretēji cerētajam, talcinieku skaits nebija pārāk liels, taču sakopt izdevās diezgan daudz arī mazā cilvēku skaitā.

Kaut arī kluba sportisti iepriekšējā dienā piedalījās sacensībās Tartu, tas nekādi nevarēja būt par iemeslu, lai nepiedalītos kopējā pasākumā kopā ar ģimenes locekļiem.

Taču talkošana nebeidzās plānotajā 1. maijā, tā turpinājās gandrīz visu maiju un katru sestdienu vai svētdienu tika izdarīts kaut kas, lai uzlabotu trasi. Talkas dienā tika sadedzināti nederīgie šķēršļi un sakopta apkārtne. Pēc tam tika pievesti jauni šķēršļi – betona paneļi un lieli koki, lai izveidotu kaut ko jaunu. Taču arī ar to viss nebeigsies, varētu pat teikt, ka tā bija tikai iesildīšanās, jo vēl tiks izdarīts ļoti daudz. Ir plānota lielāka trases pārveide, kurā ceram izveidot jaunus posmus citās vietās.   

Paldies visiem sportistiem, atbalstītājiem un ģimenes locekļiem, kas atbalstīja šo pasākumu, un viennozīmīgi, ka katra Kluba biedra attieksme pret šo pasākumu tiks ņemta vērā turpmākajās Kluba aktivitātēs un darbībā.

 


Vairāk par Agarska Triāla Kluba treniņbāzi lasiet šeit.

Agarska TK preses dienests.
agarskatk@gmail.com
www.twitter.com/Agarska_TK

Komentāri (0)  |  2011-05-21 05:58  |  Skatīts: 3131x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ