Renārs Agarskis atgriežas!Renārs Agarskis atgriežas.

Seškārtējais Latvijas čempions Renārs Agarskis nolēmis šosezon piedalīties Latvijas čempionāta sacensībās. Vienlaicīgi viņš apņēmies trenēt Andri Grīnfeldu, palīdzot tam gatavoties Latvijas un Eiropas čempionāta posmiem.

„Lielajā piektdienā” 22.aprīlī „Priežkalnu” trasē notika pirmais koptreniņš.

Renārs bez Latvijas čempiona tituliem ir bijis arī Baltijas čempiona godā, ieguvis ceturto vietu Polijas čempionāta absolūtajā vērtējumā, kļuvis par Polijas jauniešu čempionu. Vienīgais no Latvijas pagaidām ir piedalījies Pasaules čempionātā Junioru vērtējumā (zilās bultas) un Eiropas čempionātā (sarkanajās bultās).

Vienlaicīgi Renārs Nāciju kausos (Pasaules Valstu komandu čempionāts) deviņas reizes ir startējis Latvijas izlases sastāvā.

Latvijas un Jelgavas triālam Renāra dalība Latvijas čempionātā šai brīdī ir ļoti svarīga, lai celtu konkurenci un izmantotu Renāra pieredzi.

Atgādinām, ka Renārs 2007.gadā pēdējo reizi kļūstot par Latvijas čempionu, pārtrauca aktīvās sportista gaitas. Pēc tam jau netrenējoties un nebraucot Latvijā, bet palīdzot izlasei, viņš nostartēja vēl divos nāciju kausos.


Informāciju sagatavoja:
Egils Agarskis
agarskatk@gmail.com
www.twitter.com/Agarska_TK

Komentāri (0)  |  2011-04-28 05:24  |  Skatīts: 2676x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ