Minskā aizvadīts BMA kongress. Pieejami apstiprinātie noteikumi!


Pagājis jau brīdis kopš šī  gada 17-18.janvārī Minskā notikušā kārtējā EE BMA kongresa. Latviju tajā pārstāvēja delegācija, kuras sastāvā Ņina Birjukova (BMA prezidente), Egils Agarskis (BMA viceprezidents), Artūrs Grīnfelds (LaMSF triāla komisijas pilnvarotā persona), Tāls Meļķis (LaMSF motošosejas komisijas vadītājs un BMA šosejas komisijas loceklis), Artūrs Robežnieks (LaMSF un BMA enduro komisiju loceklis), Jurģis Bergs (LaMSF enduro komisijas vadītājs), Vladimirs Ribņikovs (LaMSF treka komisijas vadītājs).

  Kongresā tika pārrunātas dažādas visu moto sporta komisiju problēmas, tika izteikti dažādi priekšlikumi sacensību un Baltijas čempionātu organizēšanai. Tika saskaņoti un apkopoti sacensību kalendāri.

  No jauna tika nodibināta BMA Spīdveja un motobola komisijas. Par spīdveja komisijas vadītāju apstiprināja Vladimiru Ribņikovu, kurš tālāk aktīvi attīstīs jau pagājušo gadu izvirzīto ideju par Baltijas junioru līgas radīšanu.

  Iepriekšējais BMA triāla komisijas vadītājs Kaspars Kuļikovs ir uzrakstījis iesniegumu par nevēlēšanos turpināt darbu komisijā. Viņa vietā par BMA triāla komisijas locekli un arī vadītāju, apstiprināja Artūru Grīnfeldu. Lietuva atsauca Pauliusu Albertaviču un viņa vietā izvirzīja Juliusu Šimkusu.

  Kongress apsprieda jautājumus par sadarbību ar Ziemeļvalstu motosporta savienību un MACEC (Centrāleiropas valstu motosporta asociācija). Tāpat tika nosprausta stratēģija nākamajam FIM Europa kongresam Krakovā, kas notiks 4-5.jūlijā un kurā notiks FIM Europa vadības un komisiju pārvēlēšanas.

  Kongresa laikā notika arī darbs komisijās. BMA triāla komisija savā sēdē, kurā diemžēl nepiedalījās Igaunijas pārstāvis, apstiprināja Baltijas 2014 gada individuālā un komandu triāla čempionāta noteikumus, Noteikumus EE BMA triāla čempionātu un kausu organizatoriem.

  Kongresa dalībnieki apmeklēja arī Minskas velo un moto rūpnīcu, kur iepazinās ar ražošanas procesu un varēja apskatīt ražoto un projektēto sporta un ikdienas moto-velo tehniku.

 Pielikumā skatīt apstiprinātos Baltijas komandu un individuālo čempionātu noteikumus un noteikumus organizatoriem.

Baltijas čempionāta sacensību organizēšanas noteikumi pieejami šeit!

Baltijas komandu čempionāta noteikumi pieejami šeit!

Baltijas individuālā čempionāta noteikumi pieejami šeit!

Agarska TK preses dienests

Komentāri (0)  |  2014-02-12 23:31  |  Skatīts: 1409x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ