Agarska Triāla Kluba treniņbāzes - sakopšanas talka!(pārcelta uz 1. maiju)1. maijā (Triāla trases sakopšanas talka notiek svētdienā, jo sestdien paredzēts Igaunijas čempionāta 1.posms Tartu, kurā plāno piedalīties daudzi Jelgavas mototriālisti). Agarska Triāla Klubs un Latvijas motosporta federācija rīko kopīgu sakopšanas talku kluba treniņbāzē -„Priežkalnos”.

Talkas laikā plānots sakopt gan pieguļošo Ozolnieku novada teritoriju, gan „Priežkalnu” trasi. Talkas laikā vāksim atkritumus  Ozolnieku novada teritorijā, kā arī atbrīvosim trasi no zariem, kuri traucē treniņu procesam un sacensībām, veiksim dažādu jaunu elementu izveidi.

Uz talku aicināti visi Agarska Triāla Kluba biedri, vokālā studija „SOLO”, tiesneši un atbalstītāji kopā ar ģimenes locekļiem, kā arī visi, kuri vienkārši vēlas piedalīties sakopšanā!

Visiem braucējiem vēlams ierasties ņemot līdz savu motociklu, jo pēc talkas būs dažādu pamat elementu sacensības. Pēc talkas kopīga pasēdēšana „Priežkalnu” trasē, kā arī būs iespēja uzcept līdz paņemto gaļu vai desiņas!

Mēs visi kopā varam padarīt Latviju tīrāku no atkritumiem un sakoptāku, tāpēc 1. maijā piedalies arī Tu „Priežkalnu” trases un Ozolnieku novada sakopšanā un padari Latviju tīrāku un sakoptāku!


Par visu sīkāk lasam un rakstam šeit (mājaslapas forumā)! 


Tātad viss notiks 1. maijā
Ierašanās 09.30
Talkas sākums 10.00


 Informāciju sagatavoja:
Andris Grīnfelds
agarskatk@gmail.com
www.twitter.com/Agarska_TK

Komentāri (0)  |  2011-04-23 00:52  |  Skatīts: 4153x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ