Triāla sezona noslēgusies
Ar Triāla Baltijas čempionāta apbalvošanas ceremoniju Kauņā pagājušajā sestdienā noslēdzās šīs sezonas triāla aktivitātes.

Kā zināms par Baltijas čempionu tika kronēts Andris Grīnfelds (Agarska Triāla Klubs), otrajā vietā atstājot Kasparu Vērnieku (Mototriāla skola). Trešais soms Lari Rantanens.

C grupā pirmais Didzis Grundulis (MTS), otrā Keity Meier (MK Panter), trešais Artūrs Grīnfelds (Agarska Triāla Klubs).

Baltijas čempionāta Klubu komandu čempionu ceļojošo kausu jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja Agarska Triāla Klubs (Renārs Agarskis, Artūrs Grīnfelds, Andris Grīnfelds), atstājot otrajā vietā Moto Triāla Skolu (Kaspars Vērnieks, Didzis Grundulis, Voldemārs Politers) un trešajā Grobiņas MK (Guntars Mateuss, Kristers Einass, Dzintars Einass).

Baltijas Valstu moto vērtējumā pirmā Latvija, otrā Igaunija, trešā Somija.

 Latvijas čempionāta apbalvošana šogad ir notikusi Ugālē.

Latvijas čempions Andris Grīnfelds, otrais Kaspars Vērnieks, bet bronzas medaļa Artūram Grīnfeldam. Mūsu kluba braucēji Renārs Agarskis un Aivis Beļakovs piedaloties trīs posmos no pieciem, izcīna attiecīgi piekto un 14.vietu Latvijas rangu tabulā.

Klubu komandu čempionu kausu iegūst Agarska Triāla Klubs, otrie MT Skola, trešie MK Panter (Keity Meier, Margo Novikov, Vallo Poder).

 Latvijas izlase šogad parādīja izcilu meistarību Nāciju Triālā Šveicē Moutier.

Komandas sastāvā Kaspars Vērnieks, Artūrs Grīnfelds un Andris Grīnfelds.

  


Vēl jāpiemin 23.novembrī Ozolnieku Novadā notikušais pasākums, visu laiku un periodu ar Ozolniekiem saistīto Latvijas čempionu godināšana. No Agarska Triāla Kluba šeit tika apsveikti Andris Grīnfelds, Renārs Agarskis un Egils Agarskis. Jāatgādina, ka 1986. gadā k/zā „Druva” (direktors Vilis Ļevčonoks) un Egils radīja pirmo profesionālo triāla komandu (pamatsastāvā Egils Agarskis, Māris Linde un Arvīds Šteinbergs).


 
Pašreiz notiek nopietna gatavošanās nākamajai sezonai. Mazliet pieklibo sacensību kalendāru apstiprināšana, jo esam atkarīgi no Somijas, Polijas un Igaunijas kalendāriem, kas joprojām nav gatavi. Nolikumi pamatā ir apspriesti gan BMA, gan Latvijas komisijās. Par to visu informācija tuvākajā laikā.

 

 

Agarska TK preses dienests

Komentāri (0)  |  2012-11-28 23:16  |  Skatīts: 1637x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ