Agarska Triāla Klubs organizē treniņnometni Trakai
Cenšoties paaugstināt latviešu un lietuviešu moto  triāla un enduro braucēju braukšanas prasmes, Agarska triāla klubs sadarbībā ar Enduro Lituania un Lietuvas motosporta federāciju Trakai no 19-21.aprīlim organizē triāla treniņnometni.

Paredzēti treniņi ar noslēdzošajām treniņsacensībām svētdienā.

Sākotnēji nometni bija paredzēts noorganizēt no 3-5. Aprīlim, bet laika apstākļu dēļ, tā tika novirzīta uz 19-21.aprīli.

Pašreiz uz nometni ir pieteikušies divpadsmit lietuvas enduro braucēji, un septiņi lietuvas triāla braucēji.

No Latvijas puses nometnes mērķis ir jaunās ATK  triāla meitenes.

Enduro un triāla entuziastus trenēs mūsu kluba speciālisti,  Egils Agarskis, Renārs Agarskis un Andris Grīnfelds. Iespējams, ka sakarā ar lielo dalībnieku skaitu, efektīvākai rezultātu sasniegšanai,  trenera pienākumus veiks arī Artūrs Grīnfelds.

Treniņnometnes vietu Trakai izvēlējāmies tādēļ, ka mūsu meitenēm vajag kvalitatīvu un profesionālu treneru organizētu pasākumu un vienlaicīgi arī apmācīt lietuvas enduro un triāla meistarus tālākai augšupejai BMA un ATK stratēģijas ietvaros.

Tāpat paredzēts pamatīgi pārdomāt un ieskicēt jaunās trases shēmu šī gada Baltijas čempionāta posmam, kas notiks šai trasē, un kuras organizēšana kā vienmēr būs ATK pārziņā.

Ja vēl kāds no Latvijas triāla un enduro braucējiem vēlas pieteikties šai treniņnometnei, lūdzu dodiet ziņu uz e-pastu egilsa@ml.lv

Dalībnieku skaits ir ierobežots.


Agarska TK preses dienests.

Komentāri (0)  |  2013-04-10 06:02  |  Skatīts: 698x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ