Interesanti par NON STOP triālu! Komentāru sniedz arī - Toni BOU un Adam RAGA!


  
Kā zināms, pretēji šogad TDN Moutier notikušajā FIM triāla komisijas sēdē pieņemtajiem lēmumiem, un tāpat Oslo(Drammen) oktobrī notikušajā UEM triāla komisijas sēdē pieņemtajiem lēmumiem, FIM ir uzspiedusi pasaulei NON STOP triālu, un izskatās, ka pēc UEM pārtapšanas par FIM EUROPA, kas notika ārkārtas kongresā Monako decembrī, tas tiks uzspiests arī Eiropai.
   UEM triāla komisija, kuras jaunais nosaukums ir FIM Europa triāla komisija, cīņu vēl turpina, kā rezultātā nav zināmi jaunie Eiropas čempionāta nolikumi un vai vispār organizatori Oslo un Boras(Zviedrija), neatteiksies no EČ organizēšanas, jo tas pēc jaunajiem noteikumiem ir šogad grūti izdarāms.
  Aptauja ko apkopojām UEM komisijas sēdē  jau 2011.gadā UEM kongresā Treviso , parādīja, ka 80% pasaules klubi, sportisti un federācijas bija pret NON STOP.
  Diemžēl lēmumu gada nogalē pieņēma FIM vadība bez FIM un UEM triāla komisiju ziņas, nekonsultējoties ar tām, bet pakļaujoties dažu triāla motociklu ražotāju rūpnīcu interesēm.
  Pielikumā variet izlasīt saitēs intervijas ko par to domā Raga un Bou. Pielikumā arī tulkojums angliski.

  Vienlaicīgi jāsaka, ka ir skaidrs, ka lielākajā daļā Eiropas valstu pēc mūsu ziņām nacionālajos čempionātos uz NON STOP vismaz šogad netiks pāriets. Arī Latvijā kā zināms viss notiks pēc pāgājušā gada noteikumiem ar nelielām izmaiņām.


Interviju angļu valodā ar Toni BOU un Adam RAGA var lasīt šeit!


UEM(FIM Europa) officiālā preses relīze par NON STOP triālu!

M.Wrens viedoklis un pieredze ar NON STOP triālu Anglijā!FIM Eiropa triāla komisijas loceklis

Egils Agarskis
Komentāri (4)  |  2013-01-09 01:56  |  Skatīts: 6008x   
egils* - 2013-01-09 04:22
Tēma nav slēgta, bet jautājums ir izšķirts. Nav jēgas cīņai. Tiko kā Anders Minkens sāka UEM čempionāta nolikuma nobeigšanu papildinot to ar NON STOP Fim noteikumiem. Komisija par to nebalsos. No komisijas neaiziesim, jo nevar atstāt tos 80-90% eiropas sportistu, kas bija ar mums. Pielikumā Andris pievienos mūsu komisijas locekļa Micka Wrena stāstu par to kā tas bija pagājušo gadu UK, kas šogad no NON STOP atteicās un mūsu komisijas preses relīze.

egils* - 2013-01-18 04:27
Tiko mūsu komisijas loceklis francis Francois Courboleux paziņoja, ka arī francija atsakās no NON STOP. Tagad skaidrs, ka visās valstīs kuru pārstāvji ir UEM triāla komisijā, t.i. Latvija, Francija, Anglija, Polija, Norvēģija, Zviedrija Non Stop nacionālajos čempionātos nebūs. Par Itāliju neesmu pajautājis, jo mūsu komisijas loceklis Danielo Gelazi nav piedalījies mūsu diskusijās.

egils* - 2013-01-18 15:10
Tiko saņēmu ziņu no komisijas. Apakšā ielīmēju fragmentus.


And Danilo Galeazzi (FMI) also wrote today: "FMI Keeps the rules 2012 for its 2013 Italian championship, it means without NO-STOP."

I just had a Viber messaging with Goto in Japan: The National Japanese Championship will be with the 2012 rules!

Very important news!
Now I have confirmation to keep the "stop allowed" from:

Japan, Spain, France, Italy, Germany, Czech Republic, Poland, Finland, Denmark, Norway, Sweden, Slovakia, Estonia, Lithuania, Latvia, Estonia.

Who's next?

Un vēl
Another update


AMA (USA) Trial Championship and the North American CONU Championship is by STOP ALLOWED rules for 2013:)


Andris* - 2013-01-20 20:01
Video intervija ar Adam Raga, kurā viņš arī diezgan strikti izsaka savu viedokli un uzskatu par NON STOP triālu un turpmāko attīstību - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y1WCyVF-_2A


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ