Agarska Triāla Kluba pārvēlēšanu sapulceAgarska Triāla Kluba pārvēlēšanu sapulce.
Ziemassvētku laikā notika Agarska triāla kluba atskaišu pārvēlēšanu sapulce.
Pašreiz klubā ir 27 kluba biedri.
Sapulce noklausījās prezidenta Artūra Grīnfelda ziņojumu, sporta un sacensību organizācijas komisijas vadītāja Andra Grīnfelda un studijas „SOLO”vadītājas Initas Agarskas ziņojumus.
Tika apspriesta tuvākā nākotnes stratēģija un darba plāns nākamajam gadam. Prioritātes būs Polijas un Eiropas čempionāti. Andris ir pieteikts arī startam Skotijas sešdienu triālā. Un protams darbs ar meiteņu triālu.
Debatēs tika izteikti dažādi priekšlikumi, kurus saistībā ar nākamā gada Nāciju Triālu francijā, tiesnešu darba organizēšanu Latvijā un citus, kluba valde iesniegs izskatīšanai LaMSF Triāla komisijā. Tāpat tika akceptēts lēmums organizēt sacensības nākamajā sezonā Priežkalnos, Žagarē un Trakai, kā arī treniņnometni Trakai un iepējams Krimā. Par sacensību formātu un statusu lemsim pēc tam, kad būs skaidra citu klubu sacensību organizēšanas stratēģija. Ir pilnīgi skaidrs, ka Igaunijas kalendārs ir nepārdomāts. Tas pārklājas ar Eiropas posmiem, polijas čempionātu utt.
Tika ievēlēta jaunā kluba valde. Par prezidentu atkārtoti nākamajam četru gadu ciklam tika izvirzīts un ievēlēts Artūrs Grīnfelds, par valdes locekli Egils Agarskis. Vokālās studijas vadītājas postenī ievēlēja Ketiju Agarsku, sporta un sacensību organizācijas komisijā Artūrs Semjonovs, Māris Prulis, komisijas vadītājs Andris Grīnfelds.
Tika veiktas izmaiņas statūtos, noteikta biedru maksa nākamajam gadam un apstiprināts kluba revidents.
Pēc sapulces notika Jērcēnu dzejas teātra priekšnesums, vokālās studijas priekšnesumi un vakara balle.
Precīzāk par pieņemtajiem lēmumiem un stratēģiju informēsim tuvākajā laikā.

Bildes no pasākuma pieejamas šeit!

Agarska TK preses dienests.

twitter.com/Agarska_TK
Komentāri (0)  |  2013-01-03 02:03  |  Skatīts: 2662x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ