Vai Latvijai būs, sieviešu izlase moto triālā?Ir laiks paziņot triāla sabiedrībai, ka Agarska Triāla Klubam beidzot sāk realizēties projekts ar nosaukumu „Latvijas sieviešu komanda Nāciju triālā”.

Līdz tam ejams vēl tāls ceļš, bet priecē, ka ir noticis jau otrais treniņš.

Sestdien - 20.oktobrī meitenes Egila Agarska un Andra Grīnfelda vadībā ar ATK inventāru un motocikliem aizvadīja treniņu Priežkalnos.

Kaut vairākums no meitenēm uz motocikla uzkāpa pirmo reizi mūžā, treniņa noslēgumā Egils ar Andri panāca, ka viņas brīvi brauca un jau varēja sākt pildīt vieglākos testus.

Foto no kreisās Ketija, Agate, Santa un Agnese.

  Visas meitenes, kas vēlas iesaistīties šai projektā, vai vienkārši iemācīties braukt ar motociklu, lūdzam zvanīt Egilam 26599311 vai Andrim 26126103

 

Agarska TK preses dienests.
twitter.com/Agarska_Tk

Komentāri (2)  |  2012-10-22 04:50  |  Skatīts: 1485x   
Egils* - 2012-11-27 00:09
Nu ko viss notiek.
Kluba valdes uzstādītais lozungs izskatās reāls.
Treniņi notiek minimāli reizi nedēļā. Mani mazliet šokē fakts, ka meitenes testos rāda mazliet labākus rezultātus, nekā piemēram Renārs 1999 gadā, kad mēs viņu uztaisījām, pateicoties viņa iedzimtajām izcilajām spējām, par Latvijas čempionu 2001.
Tālāk jāsaka ka nostrādās fiziskais princips, kur tā attīstība atpaliks.
Uzreiz gribu teikt, ka mūsu komandā visas ir skaistas un būs skaistas meitenes, un pretēji pasaules pieredzei mēs centīsimies saglabāt dabīgās formas. (piemērus nesaukšu).
Dbeg grupai visas ir gatavas cīnīties par uzvaru jau šodien. Tas nav mērķis.


Andrejs* - 2012-11-27 00:15
Prieks lasīt
Didzi turies


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ