Kristapam Vītolam piešķirts naudas sods.


Īsu brīdi pirms LČ 4.posma apbalvošanas 26.augustā Priežkalnos, žūrijas komisija (žūr. prezidents E.Agarskis, žūrijas loceklis M.Prulis) saņēma iesniegumu no sacensību sekretariāta. Tādēļ lēmums netika pieņemts uzreiz.
Izskatot iesniegumu un noklausoties lieciniekus, žūrijas komisija saskaņā ar Latvijas Triāla čempionāta nolikuma punktu 5.5.3 nolēma uzlikt Kristapam Vītolam 10 LVL soda naudu.
Klubam "Karters" kuru viņš pārstāv, nodrošināt soda naudas piedziņu līdz 17.septembrim.
Lēmumu publicēt LaMSF triāla mājas lapā un triāla komisijai kontrolēt lai tā tiktu publicēta arī arī LaMSF triāla klubu mājas lapās.
LČ 4.posma Žūrijas komisijas prezidents

Egils Agarskis


Kā izteicās LaMSF triāla komisijas vadītājs Kaspars Kuļikovs un UEM triāla komisijas loceklis un tiesnesis ar FIM triāla licenci Egils Agarskis, 
LaMSF triāla komisija jau šobrīd apsteidz daudzas LaMSF komisijas sacensību standartu tuvināšanai pat viszemākā līmeņa sacensībās UEM un FIM paraugam. Tā kā ar rupju uzvedību sastopamies gandrīz katrās sacensībās, gan no sportistu, gan komandu oficiālo personu un komandas vai sportista rezultātos ieinteresēto personu loka, turpmāk tādi gadījumi tiks nopietni analizēti un netiks pieļauti. Tas pats par posmu tiesnešu ietekmi.
Īstenībā to visu nosaka noteikumi. Parasti mēs pieļaujam, piedodam un nesodam.
Tas ir triāla komisijas plānotais ceļš jaunās LaMSF stratēģijas īstenošanā.
Iesniegums pieejams šeit!
Komentāri (3)  |  2012-09-12 07:02  |  Skatīts: 5368x   
!!* - 2012-09-12 23:44
Sviests!

tiesnesis* - 2012-09-13 00:38
sviests būs pēc tam.
Ja mūsu tiesneši nebūtu tik mīksti, katrās sacensībās varētu sodīt kādu. Patrāpījās velo un nav jau velo tie sliktākie. Īstenībā dažs labs no moto braucējiem un klubiem savu līdzjutēju dēļ sen jau būtu pelnījis diskvalifikāciju.

Egils* - 2012-09-18 03:56
Nevajag cepties, oficiāli tā sanāca un bija jāsoda Kristaps, bet viņš nav slikts puisis un īstenībā uz šo posmu mūsu strikto prasību rezultātā biaj uzvilkušies visi velo vīri. Viņam tika visu vārdā.
Tā īstenībā ir profilakse moto braucējiem, kuru pārstāvji gandrīz katrās sacensībās ir pretīgi rupji. Vairāk tā nebūs.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ