13.,14 augustā Ozolnieku novadā "Priežkalnu" trasē notiks Baltijas un Latvijas čempionāts triālā!
Baltijas un Latvijas triāla čempionāts 13-14.augustā Jelgavā.


13. augustā Jelgavā notiks Baltijas triāla čempionāta trešais posms, un 14.augustā turpat Latvijas čempionāta 3.posms un Sherco motociklu desmitgades Latvijā balvas izcīņa.

Pēc iepriekšējiem diviem Baltijas čempionātā kā zināms Latvijas moto komanda Valstu vērtējumā zaudē Igaunijai  78  punktus ieņemot tikai otro vietu. Arī klubu komandu vērtējumā Agarska triāla kluba komanda otrā zaudējot MK Panter no Igaunijas 49 punktus.

Atgādinām ka šajos komandu vērtējumos punktus dod pilnīgi visi Valsts vai komandas dalībnieki. Tādēļ iepriekšējos posmos Tapā un Vasalemmā zaudējām tieši igauņu masveidībai, jo ne visi Latvijas triālisti uzskatīja par pienākumu aizstāvēt komandu pozīcijas.

Tādēļ gaidāmās sacensības „Priežkalnos”solās būt sevišķi interesantas un pēc tām jau varēs prognozēt sezonas rezultātus.

Individuāli Latvijas čempionātā patreiz absolūtajā vērtējumā pēc divām uzvarām priekšā ar 40 punktiem ir Renārs Agarskis (Agarska TK). Andrim Grīnfeldam divas otrās vietas, kas dod 34 punktus. Jelgavas posmā Andrim jādara viss, lai samazinātu punktu starpību.

Domājams, ka posmā piedalīsies arī Kaspars Vērnieks, kas sacensības padarīs vēl aizraujošākas.

Sestdien pēc sacensībām paredzēta diskotēka un dažādas sportiskas aktivitātes un atrakcijas. Pa dienu un vakarā darbosies bufete, kur varēs paēst gan dalībnieki, gan skatītāji. Bufeti nodrošina SIA „Arvils Event”.

Sacensību sākums gan sestdien, gan svētdien 11:00

Sacensības galvenie atbalstītāji Ozolnieku Novada Dome, Jelgavas Sporta Servisa Centrs. Svētdien dalībniekiem tiks izsniegtas arī dažādas sponsoru spec balvas.

Atgādinam, ka līdz 5.augustam dalībniekiem jāatsūta savi pieteikumi dalībai sacensībās.


Agarska TK preses dienests.
Komentāri (1)  |  2011-08-10 01:43  |  Skatīts: 1261x   
Zoja* - 2011-08-11 17:16
vai iespējams ar sabiedrisko transportu tur nokļūt?


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ