LaMSF sadarbosies ar kuģniecības kompāniju TALLINK


 Latvijas Motosporta federācija (LaMSF) panākusi vienošanos ar kuģniecības kompāniju TALLINK par atlaižu piešķiršanu LaMSF biedriem – tās licencētiem sportistiem, tiesnešiem, personālam. Vienošanās starp LaMSF un TALLINK paredz 30% atlaides piešķiršanu kajītēm un 10% mašīnu un motociklu kravām.  Atlaide LaMSF biedriem būs spēkā uz visiem TALLINK līniju kuģiem pērkot biļetes arī ārzemēs (Tallinā, Helsinkos, Stoholmā u.c.).

Šobrīd notiek līguma noslēgšanas procedūra, tādēļ sīkāka informācija tiks publicēta uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Tomēr pašreiz panāktā vienošanās paredz atlaižu piešķiršanu jau šobrīd, tādēļ visus dotā brīža interesentus laipni lūdzam sazināties ar LaMSF sekretariātu pa e-pastu sekretare@lamsf.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot pa tālruni 67845851.

TALLINK ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Kompānijas īpašumā ir 19 kuģi, kas kursē 7 dažādos maršrutos starp Latviju, Igauniju, Zviedriju, Somiju un Vāciju. Prāmji kursē ar TALLINK un Silja Line zīmolu.

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Kuļikovs
LaMSF sabiedrisko attiecību speciālists
Twitter.com/LaMSF  '
 
lamsf@inbox.lv

Komentāri (0)  |  2011-04-13 04:16  |  Skatīts: 1674x   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ